ATG-2161-01.jpeg
  ATG-2161-02.jpeg

  ATG-2161 Power Signal Generator

  • generátor výkonového signálu
  • jeden kanál
  • výstupem je sinusová, čtvercová, trojúhelníková nebo pulzní vlna
  • vestavěný nebo externí vstup signálu
  • záruka: 3 roky
  Aigtek
  Další parametry
  Cena na dotaz
  Kat. č: ATG-2161.w
  dostupnost na dotaz

  Výběru neodpovídá žádná položka.

  Parametry a specifikace

  Maximální výstupní napětí 1600Vp-p (±800Vp)
  Maximální výstupní proud 40 mAp
  Šířka pásma (-3dB) DC~150kHz

  ATG-2161 je ideální jednokanálový generátor výkonových signálů, který může vyvést sinusovou, čtvercovou, trojúhelníkovou a pulzní vlnu. Zákazník si může zvolit vestavěný nebo externí vstup signálu podle podmínek použití. Maximální výstupní napětí: 1600 Vp-p (±800 Vp); řídí vysokonapěťovou zátěž. Digitální řízení a proměnné zesílení napětí, jedno tlačítko pro uložení obecného nastavení, pohodlné a stručné ovládání.

  Vstup

  Vstupní konec externího signálu je rozhraní BNC. Při vestavěném vstupu signálu se jedná o režim generátoru výkonového signálu, stačí nastavit parametry jako je průběh, frekvence a napětí; při externím přístupu k signálu se jedná o režim zesilovače, vstupní odpor je 5 kΩ, výstupní odpor lze přepínat a signál lze zesílit regulací napěťového zesílení.

  Výstup

  Výstup je banánek 4 mm; výstupní napětí je 0-1600 Vp-p (±800 Vp); maximální výstupní proud je 40 mAp.

  Displeje LCD

  Ovládací panel LCD pro dynamické zobrazení stavu zařízení a parametrů, interaktivní rozhraní je na první pohled jasné, stručné a snadno pochopitelné.

  Zisk napětí

  Režim zesilovače pro externí vstupní signál, napěťové zesílení je 0-240násobné (1krok,) digitálně řízené a proměnné. Zisk se zobrazuje na displeji LCD, lze jej rychle nastavit na požadované napětí.

  Monitor

  Monitorovací port je 1/100 výstupního portu, monitorovací port je konektor BNC, který lze připojit k osciloskopu pro monitorování výstupního napětí v reálném čase.

  Soubory ke stažení a odkazy

  Potřebujete poradit?

  Zavolejte nám na +420 325 610 123 a vyžádejte si specialistu v tomto oboru.