Novinka Doprava zdarma
  Shieldex-Faraday-Bag-Slider-2
  Shieldex-Faraday-Bag-Slider-1

  T-Series Faraday Bag 3 vrstvy L

  • velikost 60 x 60 cm
  • rozměry otvorů (úhlopříčka) 65 cm
  • váha 160 g
  • trojitá vrstva
  • použitý materiál Shieldex® Nora Dell RS, Shieldex® Berlin RS a Shieldex® Cell RS
  • předcertifikační testování; stínění testovacího zařízení
  • stínění v průměru 85 dB ve frekvenčním rozsahu 0,03 až 16 GHz
  • možnost vlastního loga
  Shieldex
  Další parametry
  Cena na dotaz
  Kat. č: RF-X BBN2L
  dostupnost na dotaz
  Cena na dotaz
  Kat. č: RF-X BBN2XL
  dostupnost na dotaz
  10 965,00 Kč
  13 267,65 Kč s DPH
  Kat. č: RF-X BBZN3L
  skladem u dodavatele
  15 771,00 Kč
  19 082,91 Kč s DPH
  Kat. č: RF-X BBZN3XL
  dostupnost na dotaz
  více variant
  od 10 965,00 Kč
  od 13 267,65 Kč s DPH

  Výběru neodpovídá žádná položka.

  Parametry a specifikace

  Shieldex® Faraday Bags jsou navrženy tak, aby potlačovaly elektromagnetické rušení při předcertifikačním EMC testování. Zařízení (DUTs / EUTs), umístěné ve vaku, jsou chráněna a izolována od elektromagnetického šumu v laboratoři. V závislosti na požadavcích se Shieldex® Faraday Bags skládají z dvou nebo tří vrstev vodivých a elektromagnetických stínících tkanin Shieldex. Vaky jsou k dispozici ve dvou velikostech (XL a L). Přístupové otvory Faraday Bag jsou uzavřeny vodivým suchým zipem. Kabely lze vložit přes vodivou gumovou manžetu. Metalizovaný suchý zip se také používá k ochraně kapsy pro kabely.

  Stolní stany Shieldex® byly vyvinuty k provádění měření menších objektů přímo na místě bez velkých nároků na okolní prostor. Výkon stínění je v průměru 88 dB ve frekvenčním rozsahu od 0,03 GHz do 16 GHz.

  Řešení Shieldex® kombinují unikátní technologii a funkční design. Za použití nejlepších dostupných komponentů s ohledem na nejvyšší standardy kvality. S Shieldex® není třeba dělat kompromisy ani obětovat uživatelsky přívětivé použití.

  Ať už potřebujete velký nebo malý, můžeme vám nakonfigurovat ten správný stan. Malé stolní stany jsou vhodné pro provádění přesných měření na malých předmětech. Velké stany lze použít k měření objemných předmětů, jako jsou těžká nákladní vozidla a satelity. Stínicí tkaniny Shieldex® EMC promění každou místnost v měřicí laboratoř.

  Na rozdíl od většiny stínících stanů jsou stany Shieldex® navrženy tak, aby umožňovaly širokou škálu konfigurací stíněných stanů bez obětování kvality a výkonu. Složitému a nákladnému testování EMC se lze vyhnout použitím stanů Shieldex® pro předcertifikační testování shody během fáze vývoje produktu.

  Soubory ke stažení a odkazy

  Potřebujete poradit?

  Zavolejte nám na +420 325 610 123 a vyžádejte si specialistu v tomto oboru.