Služby

Testování v naší EMC laboratoři

V naší kanceláři v Poděbradech máme vlastní EMC laboratoř, kterou si můžete pronajmout a ladit zde nerušeně vaše výrobky, případně rovnou řešit vystavení certifikátu o shodě výrobku s danými standardy. V případě potřeby jsme schopni vám s testováním pomoci a vystavit certifikát jménem naší společnosti. Pokud potřebujete někde ladit svá zařízení, než půjdete do akreditované zkušebny, nebo vám stačí k otestování neakreditovaná laboratoř, jsme tu pro vás.

Jaké normy pokrýváme:

  • EN 61000-4-2 Elektrostatický výboj – zkouška odolnosti
  • EN 61000-4-4 - Rychlé elektrické přechodné jevy/skupiny impulzů – zkouška odolnosti
  • EN 61000-4-5 - Rázový impuls – zkouška odolnosti
  • EN 61000-4-11 - Krátkodobé poklesy napětí, krátká přerušení a pomalé změny napětí – zkoušky odolnosti
  • EN 61000-4-6 - Odolnost proti rušením šířeným vedením, indukovaným vysokofrekvenčními poli
  • Testování emisí šířených vedením

EN 61000-4-2 Elektrostatický výboj – zkouška odolnosti

Na testování podle této normy máme přístroj dito od společnosti AMETEK CTS. Přístroj umí 10 kV kontaktí výboj a 16 kV výboj vzduchem.

dito

EN 61000-4-4 - Rychlé elektrické přechodné jevy/skupiny impulzů – zkouška odolnosti
EN 61000-4-5 - Rázový impuls – zkouška odolnosti
EN 61000-4-11 - Krátkodobé poklesy napětí, krátká přerušení a pomalé změny napětí – zkoušky odolnosti

Pro testování podle těchto norem máme k dispozici přístroj compact NX5 od společnosti AMETEK CTS.

nx5-01nx5-02

EN 61000-4-6 - Odolnost proti rušením šířeným vedením, indukovaným vysokofrekvenčními poli

Pro testování podle této normy máme k dispozici přístroj NSG 4070C-80 od společnosti AMETEK CTS. Tento přístroj v sobě kombinuje generátor, zesilovač a měřiče výkonu a je tak schopen testovat bez složitého propojování jednotlivých přístrojů.

nsg4070c1-80

Testování emisí šířených vedením

Pro testování emisí šířených vedením máme k dispozici přístroj ER8000 od společnosti Narda Safety Test Solutions. Přístroj umí testovat až do 3 GHz, ale k tomu nám chybí EMC komora. Proto nabízíme testování emisí šířených vedením v rozsahu od 9 kHz do 30 MHz.

er8000

Cena za pronájem naší EMC laboratoře je 10.000 Kč/8 hodin bez DPH. Laboratoř si jde pronajmout i na 4 hodiny. Pro pronájem nebo vypracování nabídky na testování naším odborníkem nás kontaktujte.

Poradenství

Potřebujete poradit s výběrem vhodného přístroje? Naši odborníci jsou tu pro vás každý všední den od 8 do 16 hodin. Stačí zavolat na telefonní číslo +420 325 610 123 nebo napsat na teste@teste.cz.

Servis a kalibrace

Naše společnost zajišťuje záruční a pozáruční servis a kalibrace dodávaných měřicích přístrojů ve spolupráci s autorizovanými servisními středisky jednotlivých výrobců.

Pro přístroje značky TEKTRONIX a KEITHLEY nabízíme možnost dokoupení prodloužení záruky nebo kalibrace v následujících vybraných letech již při nákupu daného přístroje.

Jsme výhradním partnerem společnosti Kiwa Dare B.V. pro Českou republiku a Slovensko a díky tomu jsme schopni nabídnout kalibraci a servis přístrojů z oblasti EMC bez ohledu na výrobce.

Kiwa Dare

Půjčování demo přístrojů

Abyste se mohli seznámit s konkrétním přístrojem a zjistit, jestli bude splňovat vaše požadavky, nabízíme možnost zapůjčení různých demo přístrojů. Pro ověření dostupnosti konkrétního demo přístroje a podmínek půjčení nás prosím kontaktujte.